Nasz bieg już za kilkanaście dni. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmy  które poprzez swoje wsparcie przyczyniły się do organizacji „VI Biegu po Moczkę i Makówki”:

Partnerzy, którzy od kilku lat z nami są i nas wspierają:

Firma PYTEL mieści się w Stanowicach przy ul. Szkolnej 19. „Świadczymy usługi dla przemysłu: dostarczamy i serwisujemy pompy, prowadzimy naprawy urządzeń w oparciu o materiały kompozytowe polimerowo-ceramiczne, wykonujemy naprawy obiektów przemysłowych w oparciu o betony polimerowe, dostarczamy mgłowe systemy ograniczenia zapylenia. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu, szczególnie dla szeroko pojętej przeróbki mechanicznej kopalin i odpadów”.

www.pytel.com.pl

Hurtownia płyt i akcesoriów do produkcji mebli FORUM II działa od ponad 15 lat. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W swojej ofercie ma zarówno płyty i blaty meblowe, jak i systemy ich montażu. Hurtownia mieści się w Gliwicach – Bojkowie, ul. Rolników 94.

www.forum.slask.pl

Firma Eco-Solution Łukasz Szymała działa na rynku od 2005 roku. Zajmują się wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, klimatyzacji, rekuperacji oraz instalacji grzewczych i sanitarnych. Posiadają odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i certyfikaty do wykonywania ww. instalacji. Dysponują wykwalifikowanym zespołem pracowników z długoletnim doświadczeniem na rynku, którzy wykonują swoją pracę starannie i terminowo.

www.eco-solution.pl

Fundatorami nagród głównych w tym roku wśród mężczyzn i kobiet są:

za I miejsce – Rehabilitacja Szymon Sznapka Knurów.

Gabinet rehabilitacji znajdujący się w Knurowie przy Alei Piastów 6a/26, stosuje najnowocześniejsze metody pracy z pacjentami, m.in: terapię manualną, zabiegi odblokowania, terapię tkanek miękkich, techniki osteopatyczne, manipulacje powięziowe, igłoterapię i kinesiotaping.

http://sznapka.wixsite.com/rehabilitacja

 

za II miejsce – Gabinet Aesthetica Łyszczarz Mirosław Sp.k. Pawłowice

Aesthetica to miejsce stworzone z myślą o Tobie i Twoich najbliższych.Oferta jest skierowana do wszystkich osób, które chcą poczuć się wyjątkowo, dbając przy tym o zdrowie, dobre samopoczucie i urodę. Jakość i bezpieczeństwo to nadrzędne wartości w pracy z Klientem.
Podążając z duchem czasu nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu w codziennej pracy wykorzystują najnowsze zdobycze medycyny estetycznej.

www.estetykawchirurgii.pl

 

za III miejsce – Krymar Sp.j. Hurtownia materiałów stolarskich K.Kalemba-M.Śliwa z siedzibą w  Chorzowie.

Firma prosperująca na rynku od 1989 roku. Od początku działalności zajmuję się  produkcją mebli pokojowych i kuchennych. Obecnie oferta firma wzbogacona została o różnorodne akcesoria meblowe renomowanych firm krajowych i zagranicznych; płyty laminowane; blaty i parapety oraz fronty meblowe. Nawiązują współpracę jedynie z firmami gwarantującymi najwyższą jakość świadczonych usług. 
Przez cały okres  działalności stara się systematycznie podnosić poziom wykonywanych usług. Dbają o to, aby wszyscy pracownicy posiadali wiedzę i kompetencje, zdolne sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy zatem do skorzystania z usług firmy.

http://krymar.com.pl/

 

Fundatorem nagrody w konkursie „Zostań mistrzem kibicowania” jest firma Drewno-Produkt Mariusz Krzyszycha z Gliwic.

Drewno-Produkt, młoda prężna firma , specjalizująca się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów stolarskich oraz producentów mebli w materiały i komponenty technologiczne.

Pozostałe firmy wspierające nasz bieg: